XVIII Powiatowe Spotkanie z Piosenką Wakacyjną w Rokitnie

Wakacje tuż, tuż i czas na konkursy o tematyce wakacyjnej. VIII Powiatowe Spotkanie z Piosenką Wakacyjną, odbyło się w Gminnej Instytucji Kultury w Rokitnie. Gminę Biała Podlaska reprezentował zespół ,,Tęcza” ze Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym prowadzony przez Panią Beatę Wereszko, oraz wokalistki: Alicja Szandecka, Elżbieta Doroszuk obie z Cicibora Dużego i Emilia Stefaniuk z Woskrzenic Małych ,które przygotował instruktor GOK  Jakub Gdela. Wszyscy nasi wokaliści  zachwycili jurorów wykonaniem utworów i doborem repertuaru. Urocze dziewczynki z ,,Tęczy” wyśpiewały I miejsce w kategorii  kl. I – III, Emilia Stefaniuk zdobyła I miejsce w kategorii kl. VII  – VIII. W kategorii kl. IV – VI , III miejsce zajęła Alicja Szandecka zaś wyróżnienie otrzymała Elżbieta Doroszuk. Oprócz piosenki wakacyjnej  w ramach obchodów w Powiecie Bialskim Roku Kultury Ludowej, nasi artyści wykonali również piosenki ludowe w aranżacji instruktora GOK Jakuba Gdeli.

Gratulujemy wykonawcom oraz ich instruktorom.