Spotkanie „Biznes Lubelskie” w Białej Podlaskiej: dowiedz się, jak osiągnąć sukces w biznesie!

22 maja w Hotelu Dukat (ul. Warszawska 129) w Białej Podlaskiej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”. Gościem specjalnym będzie Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, który opowie uczestnikom o roli motywacji w biznesie.

Pierwsza odsłona cyklu „Biznes Lubelskie” składająca się z 24 spotkań, to wyjątkowa inicjatywa skierowana do przedstawicieli małych, średnich i dużych firm z województwa lubelskiego. Przedsiębiorcy dowiedzą się, na czym polega rola motywacji i jak osiągnąć sukces w biznesie. Ich mentorami będą utytułowani, polscy sportowcy i medaliści olimpijscy: Robert Korzeniowski, Otylia Jędrzejczak, Sylwia Gruchała, Daniel Iwanek oraz Paweł Czapiewski.

Ponadto na uczestników czekają prelekcje dotyczące najnowszych i niezwykle ważnych zmian w podatkach VAT, PIT, CIT oraz RODO. Te kwestie przybliży uczestnikom najbliższego spotkania w Białej Podlaskiej Kierownik Działu Księgowości, Należności i Zobowiązań PGNiG S.A. – Artur Kałdonek. Przedsiębiorcy poznają także zasady negocjacji, mediacji i arbitrażu w biznesie o których opowie Aneta Biały z Lubelskiego Centrum Arbitrażu i Mediacji KUL.

Spotkania „Biznes Lubelskie” organizowane są we wszystkich powiatach województwa lubelskiego oraz w powiatach grodzkich tak, aby udział w nich wzięło jak najwięcej przedsiębiorców.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona! Rejestracja do udziału w wydarzeniu odbywa się tutaj: http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Spotkania z cyklu „Biznes Lubelskie” organizowane są przez Agencję Cumulus na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Spotkania Biznes Lubelskie organizowane są na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego. Wydatek współfinansowany ze środków europejskich (EFRS) w ramach realizacji projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”.