Charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości!

Szanowni Państwo,

Bezpłatny portal edukacyjny edukacyjny Dyktanda.pl zaprasza na specjalne, charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości! Zostanie ono przeprowadzone w 100% za pośrednictwem internetu. Im więcej miłośników polszczyzny włączy się w akcję, tym bardziej pokaźna suma wspomoże potrzebujących.

Każde rozwiązanie dyktanda to 1 złoty na cel charytatywny. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Już teraz na stronie dyktanda uruchomiona została możliwość zgłaszania celów charytatywnych i społecznych. Mogą to być np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane pieniądze, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zgromadzić siedem tysięcy złotych. W międzyczasie portal diametralnie się rozwinął, dlatego organizatorzy przewidują, że w tym roku zebrana suma środków wyniesie około 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie odbywała się w kilku kategoriach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny – dorosłych, młodzież oraz dzieci. Poza niesieniem pomocy jest to też idealna okazja, aby w tym ważnym dniu sprawdzić swoją znajomość ortografii, czerpiąc z tego frajdę. Tekst dyktand opracują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego, dlatego tym bardziej warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Nie zapominajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie powyższej informacji wraz z linkiem do wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Pozwoli nam to dotrzeć z tą wiadomością do każdego, kto pragnie nieść pomoc.

Ponadto powiadamiając o tej akcji swoich sympatyków i zapraszając ich do udziału, zwiększają Państwo szansę, że w głosowaniu wybrany zostanie cel, który jest Państwu bliski.

Pozdrawiamy,

Zespół Dyktanda.pl