Gminne zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym odbyło się gminne zakończenie roku szkolnego 2020/2021- Gminy Biała Podlaska. Miało ono niezwykle uroczystą oprawę. Wśród gości byli: przedstawiciele władz gminy, dyrektorzy gminnych placówek oświatowych, wyróżnieni uczniowie oraz ich rodzice.

Po podziękowaniach wyrażonych nauczycielom, pracownikom szkolnym oraz rodzicom Wójt Gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk wręczył nagrody złote i diamentowe pióro  wraz z tytułem Prymusa Gminy uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce tj. 5,2
i powyżej.

Na takie wyróżnienie zasłużyło:

22 uczniów – nagroda Wójta Gminy Biała Podlaska ” Złote Pióro”

Demianiuk Amelia

Mikołajczuk Izabela

Chimicz Igor

Hawryluk Piotr

11 uczniów – nagroda Wójta Gminy Biała Podlaska ” Diamentowe Pióro” i tytuł Prymusa Gminy Biała Podlaska.

Bebkiewicz Michał

Kaździoł Julia

Peszuk Kinga

Madej Mateusz Michał

Korszeń Oliwia

Ladwniniec Natalia

Maleńczuk Karolina

Jankowska Julia

Jankowska Laura

Zazula Szymon

Jaroć Alicja Bogusława

Rodzice wyróżnionych dzieci otrzymali listy gratulacyjne o treści:

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy złożyć wyrazy uznania
i szacunku za wzorowe wychowanie córki/ syna.

Dziecko Państwa wynikami w nauce, wytrwałą pracą i godnym zachowaniem potwierdziło, że w pełni zasługuje na pochwałę i wyróżnienie.

Sukcesy w nauce zawdzięcza pracowitości, systematyczności i powadze traktowania obowiązków.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Łacińska maksyma „po owocu poznaje się drzewo” niech będzie dla Państwa wyrazem naszego uznania.