INFORMACJA NA TEMAT DYSKUSJI PUBLICZNEJ W SPRAWIE PROJEKTU ZMIANY MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO W MIEJSCOWOŚCI CZOSNÓWKA

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju Urząd Gminy Biała Podlaska informuje, że dyskusja publiczna na temat projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Czosnówka odbędzie się w dniu  12 maja 2021 roku o godz. 12:00 ONLINE za pomocą platformy JITSI.

Do połączenia z platformą za pomocą linku (który zostanie przesłany Państwu na adres mailowy), wystarczy przeglądarka internetowa zainstalowana na komputerze lub aplikacja dedykowana na urządzeniu mobilnym.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 83 88 89 218 w godzinach pracy urzędu lub mailowy na adres: i.kulicka@gmina-bialapodlaska.pl w celu podania imienia i nazwiska oraz adresu e-mail, na który zostanie przesłany link, za pomocą którego będzie można dołączyć do spotkania. Link zostanie wysłany do godz. 10:30 w dniu spotkania.

Otrzymany link należy wkleić w przeglądarkę internetową, następnie należy wpisać imię i nazwisko oraz dołączyć do spotkania.

Uczestnicy proszeni są o wyciszanie mikrofonów w trakcie spotkania w celu zminimalizowania zakłóceń dźwięku.

Zgłoszenie do zabrania głosu podczas dyskusji można sygnalizować za pośrednictwem informacji na czacie lub poprzez podniesienie wirtualnej ręki w górę.

Jednocześnie zaznaczamy, że dołączenie i uczestnictwo w spotkaniu pozostaje tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w tym wizerunku i głosu oraz rozpowszechnianie ich za pośrednictwem sieci Internet w trakcie trwania spotkania.