Rok szkolny 2020/21 – życzenia Wójta Gminy Biała Podlaska

Szanowni Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie szkół Gminy Biała Podlaska,

początek roku szkolnego 2020/21 będzie zupełnie inny niż dotychczasowe uroczystości organizowane z tej okazji. Radość, gwar i tłum uczniowski zastąpi niepewność, maseczki i procedury opracowane przez dyrektorów. No cóż, taką mamy rzeczywistość i musimy się z nią zmierzyć. W związku
z powyższym bardzo proszę rodziców o zapoznanie się z zasadami organizacji pracy szkoły, do której chodzi  dziecko. Taką informację znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły. W razie niejasności, czy pytań proszę kontaktować się z dyrektorem szkoły.

Ponieważ nie mamy wpływu na zmianę tej sytuacji , więc  postarajmy się ten trudny czas przetrwać spokojnie stosując się do procedur.

Nie możemy się spotkać na  akademii inaugurującej rok szkolny 2020/21, więc tą drogą chcę życzyć wszystkim uczniom roku szkolnego, bogatego
w wiedzę, sympatycznych, ale wymagających nauczycieli i super kolegów,
a dyrektorom, nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym wytrwałości w pokonywaniu trudności organizacyjnych tego roku . Wszystkim życzę dużo, dużo zdrowia.

Wiesław Panasiuk

Wójt Gminy Biała Podlaska